App Screenshot
Müşterileri Anlayın

İyi bir işletme, müşteri fikirlerine önem verir. İşletme panelinizde müşterilerin mekanınız hakkında neler yazdığını öğrenin. 

Analitik Sonuçlar

Müşterilerin mekanınız hakkında yaptığı puanlamaları ve değerlendirmeleri daha net anlayın. 

Hedefi Vurun!

Sistemdeki bilgiler ile müşteri bakış açısını yakalayın ve işinizdeki gelişmeleri takip edin.

Anlık Güncellemeler

Paneliniz üzerinden görülen bilgiler anlıktır. Bu nedenle yeni bilgiler için uzun süre beklemezsiniz.

Kolay kullanım

Mekan sahipleri panelleri anlaşılabilir düzeyde ve basit tasarım ile hazırlanmıştır. Kafa karıştırıcı grafikler, resimler ve yazılar bulunmaz.

Güvenli bilgiler

Paneldeki bilgiler, sistemdeki kullanıcılar üzerinden anlık olarak panele sunulur. Bu nedenle bilgiler aldatıcı değildir.

Her cihazdan takip edin

İster cep telefonundan, ister tabletten veya bilgisayar üzerinden takibi sürdürün. Mutfakto, tüm cihazlarda uyumlu olarak çalışır.

Background Image
Mekanınızı öne çıkartın

İndirimli Mekanlar

Mutfakto, mekan bulma ve değerlendirmenin yanı sıra, indirimli mekanları da kullanıcılara gösterir. İndirimli mekanlar, verdikleri orana göre sıralamada her zaman en üstte tutulur.
Bu sayede mekanınızı öne çıkartıp müşteri sayınızı katlayabilirsiniz.

Background Image
MEKANINIZI ÖNE ÇIKARTIN

İndirim Kodları

Mutfakto kullanıcıları indirimli mekanları dolaşırken, isterlerse mekan sayfasından indirim kodu alabilirler. Alınan indirim kodu, belirlenen mekan için avantaj sağlamaktadır. Mekan sahipleri, kendi panelleri üzerinden kodu doğrulamalı ve müşterinin hesabından indirim oranı kadar düşmelidir.

Background Image

Mekan Eklemek

Mekanınızın Mutfakto'da yer almasını sağlamak için mekan başvuru formunu doldurmanız gereklidir. Eğer mekan uygun görülür ise Mutfakto'da yer almaya başlar ve ücretsiz olan mekan paneli bilgileri tarafınıza iletilir. Bu sayede mekanınız hakkında daha çok istatistiğe sahip olabilir, kullanıcı geribildirimlerini eş zamanlı takip edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz!

MEKAN BAŞVURUSU YAP
Mekan Paneli

Mekan sahipleri, aldıkları giriş bilgisi ile restoran araçlarını kullanabilir.

Mutfakto İşletme uygulaması Google Play'den edinilebilir.

İndirim Kodu Uygulaması

Tüm mekanlar indirim kodu uygulaması yapmak zorunda değildir. Ancak bu uygulamayı yapan mekanlar her zaman en üstte tutulur.

İletişim Bölümü
Sizinle görüşmekten memnuniyet duyarız.

Mekan Sahibi İletişimi

Bir mekan sahibi, sistem üzerinde teknik destek almak veya diğer soruları için bize ulaşabilir. Bizden destek almanız için, Mutfakto'da mekanınızın olması gerekmez.

En geç 24 saat içerisinde bir Mutfakto Çalışanı tarafından tarafınıza geri dönüş yapılacaktır,

Mesajınızı Yazın,